Referencie

Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému Vášmu tímu za vykonanú kvalitnú prácu, za vysokú profesionalitu. Vstavanú skriňu ste mi vyrobili presne podla mojich predstáv a som veľmi spokojná. Na Slovensku je málo firiem o ktorých možno povedať, že od realizácie návrhu až po výsledný produkt /vrátane termínu dodania/, všetko funguje na 100% .

S pozdravom
MUDr. Anna Šušolíková
lekárka - klinická imunológia a alergológia


Vaša práca sa u nás chváli už 7 rokov.

Ing. Peter Kollárik
generálny riaditeľ Sie­mens, s. r. o. v rokoch 1997-2008


Chceme sa touto cestou poďakovať za viaceré zrealizované zákazky - a to zariaďovanie interiérov našich predajní mäsa-údenín, ktoré Vaša firma pre nás navrhla a úspešne realizovala. Boli sme spokojní s návrhom, včasným dodaním, dizajnérskym prevedením ako aj s kvalitou práce.

Marián Vlk - firma Maroš spol. s r.o. Trenčín


DANDELION je firma s profesionálnym prístupom a vysokým pracovným nasadením. S dlhoročnou spoluprácou sme veľmi spokojní.

Ing. Ján Mačko, Obchodný riaditeľ VAMEX, a.s., Košice


Odporúčam kvôli kvalite prevedenia, komukácii aj dodržiavaniu termínov. Firma pre nás robila na mieru kuchynskú linku, knižnicu a ďalšie skrinky. Iniciatívne opravili aj prácu iných firiem, ktoré dodali nepodarky v podobe poľských posuvných dverí vyčnievajúcich do priestoru cca 17 cm. Zamestnanci, ktorí prišli na montáž, boli slušní, nijak nepoškodili už takmer zariadený dom, upratanie bolo samozrejmosťou.

Mgr. Andrej Filanda, podnikateľ, Bratislava


5* za krásny návrh modernej cukrárne FANTASY. Sama by som isto nevedela zrealizovat moje myšlienky a predstavy tak ako p.Kokavec. :) Veľmi pekne Ďakujem.

Jana Záborská

majiteľka cukrárne v obchodnom centre STOP SHOP Liptovský Mikuláš


Firma Dandelion nám zariaďovala prakticky celý byt. Ak niekto potrebuje individuálne a zaujímavé riešenie interiéru, môžem ich iba odporučiť. Veľmi dobre sa s firmou komunikujú požiadavky pri tvorení vizualizácii aj samotnej realizácii. Vedia robiť moderné aj tradičné veci, pričom výsledok je vždy veľmi vkusný.

JUDr. Matej Marhavý, právnik, Bratislava


Tak korektnú firmu som nestretol, a ani s takou firmou veľmi dlho nespolupracoval. Vie dodržať slovo, termín, náplň a prevedenie práce. Čoho si veľmi vážim zase ja a som rád, že sa také firmy a ľudia, ktorí za nimi stoja na našom malom Slovensku ešte nájdu. Po dvoch rokoch používania sa nič neolupuje, nevŕzga, neodlamuje, nezateká a neopadáva. Všetko funguje tak ako má a ako bolo naprojektované.

Mojmír Šindler
majiteľ spoločnosti HotBox s. r. o.