Pekárne (BIZNIS)

Pekár, mäsiar, farár a učiteľ. Najvýznamnejší obyvatelia niekdajších dedín (no dobre, ešte krčmár, ale o tom inokedy) majú aj v dnešnej spoločnosti nenahraditeľnú úlohu. A hoci oltáre ani školské lavice nerobíme, pekárenské a mäsiarske prevádzky áno. 

Segment potravinárstva je nám veľmi blízky. Sme v ňom ojedinelí a máme bohaté skúsenosti. To, že rozumieme vášmu biznisu, potvrdzuje aj veľké množstvo úspešných realizácií a spokojných zákazníkov. 

DANDELION vám ponúka komplexné služby v oblasti návrhu a zariaďovania nových aj existujúcich pekárenských a mäsiarskych prevádzok. Výsledkom spoločnej práce bude Vaša špičková moderná obchodná prevádzka a vyššie tržby. O tom, že nejde len o záležitosť prestíže a krásy, hovoria tržby našich klientov - v prípade rekonštrukcie starých priestorov zaznamenávajú naši klienti zvýšenie svojich tržieb až o 30%.  

Obráťte sa na nás - vaše vitríny budú spievať a tovar v nich bude tancovať. A ak by to tak náhodou nebolo, bude sa aspoň dobre predávať. To by tiež malo stačiť.