Kariéra

Máte záujem o prácu v našej spoločnosti? Hľadáme šikovných ľudí na nasledovné pozície.: Stolár/Nábytkár a Interiérový dizajnér/Predajca

1. Interiérový dizajnér/Predajca

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- tvorba moderných interiérových návrhov, vizualizácií

- komplexné riešenie potrieb zákazníka v oblasti interiérového dizajnu a výroby

- spracovanie dopytov, cenových kalkulácií a objednávok

- aktívne vyhľadávanie klientov, predaj produktov

- komunikácia s oddelením výroby

- tvorba databázy výrobkov a ich modelovanie a renderovanie

- tvorba konštrukčných schém a nárezových plánov

- hľadanie nových obchodných príležitostí a rozširovanie produktového portfólia firmy

- tvorba reklám, grafiky a marketingových materiálov

- vytváranie databázy klientov, architektov

Iné výhody:

- zamestnanie v modernej, ambicióznej slovenskej firme

- dôraz na predaj dizajnovo hodnotných, moderných a inovatívnych produktov

- kreatívna práca s možnosťou priamej realizácie vlastných produktov

- participácia na rozvoji spoločnosti, ovplyvňovanie rozvoja firmy

- priestor pre osobný a profesionálny rozvoj

- flexibilná pracovná doba

- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:

interiérový dizajn, architektúra, technické, alebo ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - výhodou, Nemecký jazyk - výhodou

Počítačové znalosti - používateľ:

Microsoft Excel - pokročilý

Microsoft Word - pokročilý

Adobe Photoshop - pokročilý

AutoCAD - základy

SketchUp, alebo Arcon - pokročilý

Cabinet Vision, Imos - znalosť výhodou

Vodičský preukaz: B

Požadovaná prax:

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- reprezentatívny typ

- výborné komunikačné, obchodné a prezentačné schopnosti

- jazykové schopnosti v angličtine a nemčine sú výhodou

- precíznosť, dôslednosť, svedomitosť

- flexibilný prístup k pracovnej dobe

- ochota na sebe pracovať, profesionálne sa rozvíjať a zvládať nové výzvy

Informácie o výberovom konaní:

Hľadáme reprezentatívny typ predajcu a interiérového dizajnéra. Od úspešného uchádzača očakávame vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti. V plnení úloh je vyžadovaná samostatnosť, precíznosť a zodpovednosť. Požadujeme flexibilný prístup k pracovnej dobe a v časovo náročných obdobiach aj vôľu pracovať vo výrazne zintenzívnenom režime. Pozícia nie je vhodná pre záujemcov, ktorí hľadajú prácu na prechodné obdobie, naším zámerom je budovať stabilný, úspešný a kreatívny pracovný kolektív. Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis/CV zasielajte spolu s portfóliom prác a grafických výstupov na email kokavec@dandelion.sk.

2. Stolár/Nábytkár

Miesto práce: Liptovský Mikuláš,

Ponúkaný plat (brutto): dohodou

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Pracovnou náplňou je:

- výroba a montáž nábytku na mieru

- montážne práce v rámci SR

Iné výhody:

- zamestnanecké výhody vyplývajúce z činnosti spoločnosti

Požadované vzdelanie:

- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz:

B (min.150 000 km)

- výroba nábytku

Počet rokov praxe:
- prax nutná (min.1 rok)

Pozícia je vhodná pre absolventa:
- Nie

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Remeselná zručnosť na vysokej úrovni, zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať.

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť DANDELION je inovatívna, úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť. Na trhu pôsobí od roku 2006. Ponúka komplexné služby a široké portfólio produktov v oblasti moderného interiérového dizajnu a výroby, pôsobí v oblasti bytových aj komerčných interiérov. Prioritou sú inovácie, kvalita, kreatívny a moderný dizajn. Hľadáme ľudí do nášho tímu, ktorí budú chcieť byť s nami najlepší!

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Interiérový dizajn a výroba.