Iné komerčné priestory (BIZNIS)

Doposiaľ sme komplexne realizovali viac než 100 obchodných prevádzok umiestnených v historických zónach, ako aj v obchodných reťazcoch či nákupných centrách.
Naše bohaté skúsenosti nám dávajú schopnosť navrhovať prínosné a inovatívne riešenia pre naplnenie špecifických potrieb zákazníkov. 

Nie sme len dodávateľom interiéru, to podľa nás nestačí. Sme vaším zodpovedným konzultantom na najvyššej odbornej úrovni. Váš biznis poznáte najlepšie len Vy - no s nami budete oveľa silnejší. Naše skúsenosti z rôznych segmentov obchodu vám radi odovzdáme. Máme totiž spoločný cieľ: váš úspech v podnikaní.
Profesionalita vás bude sprevádzať počas celej našej spolupráce, a to už od detailnej analýzy vašich požiadaviek, cez konzultácie variantných riešení, vývoj, návrh až po finálnu realizáciu vašej predajne. 

DANDELION Vám ponúka komplexné služby v oblasti návrhu a zariaďovania nových aj existujúcich obchodných prevádzok. Výsledkom spoločnej práce bude vaša špičková obchodná prevádzka a vyššie tržby. O tom, že nejde len o záležitosť prestíže a krásy, hovoria tržby našich klientov - v prípade rekonštrukcie starých priestorov zaznamenávajú naši klienti zvýšenie svojich tržieb až o 30%.  

Pridáte sa k úspešným?